O NAS

Zenek.pl to polski sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży opon. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w branży motoryzacyjnej oraz handlu przez internet pozwala nam zaoferować atrakcyjna ofertę opon samochodowych oraz dostawczych. Oferujemy klientom szeroki wybór opon letnich, zimowych i całorocznych.

 

W naszej ofercie znajdziesz produkty wiodących koncernów oponiarskich, takich jak Bridgestone (Firestone, Dayton), Continental (Uniroyal, Matador, Barum), Goodyear (Dunlop, Fulda, Dębica, Sava), Hankook, Michelin (Kleber, Kormoran), Vredestein (Apollo), Nokian, Pirelli czy Yokohama.

 

Opony można zamówić przez internet, a następnie odebrać w jednym z wielu punktów stacjonarnych w całej Polsce (wysyłamy opony do dowolnego wybranego warsztatu) lub skorzystać z bezpłatnej dostawy do klienta.

 

Firma oferuje również profesjonalne doradztwo techniczne, które pomaga wybrać opony dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Ponadto, na stronie internetowej sklepu znajduje się szereg porad i informacji dotyczących doboru opon oraz ich właściwej konserwacji.

 

Zenek.pl stawia na jakość obsługi klienta i profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Dbamy o szybkość realizacji zamówień oraz dostępność produktów.

 

    Pracownicy zenek.pl

 

 

MISJA ZENKA

Zakup opony to nie "rocket science", a my wychodzimy z założenia, że nie ma sensu doktoryzować się z tematyki opon przy okazji sezonowych zakupów.

 

Odpowiedzią na ww. podejście jest serwis Zenek.pl, gdzie można szybko, bezpiecznie i dobrej cenie dokonać zakupu opon letnich, zimowych oraz całorocznych zarówno do Ferrari jak i Seicento.

 

Podjęliśmy świadomą decyzję o wyłączeniu modułu opinii o oponach. Wychodzimy z założenia, że to my jesteśmy ekspertami w tematyce opon i to my powinniśmy tak zorganizować naszą stronę www, żeby każdy Klient mógł dokonać bezpiecznego zakupu.

 

Stoimy na stanowisku, że w warunkach garażowych nasi Szanowni Klienci nie są w stanie w sposób rzetelny przetestować (nie mają kompetencji, odpowiedniego sprzętu do pomiaru długości drogi hamowania na mokrym,  hałasu itp.) czy też porównać zakupionej opony z innymi oponami w tej samej klasie czy rozmiarze. Ocena subiektywna w tym przypadku to naszym zdaniem "za mało".

 

Z drugiej strony obecna konkurencja na rynku oponiarskim jest tak duża, że żadna firma nie zaakceptowałaby jawnego faworyzowania którejkolwiek z firm - poniekąd koncerny same pilnują uczciwości przeprowadzanych testów, a wyspecjalizowane w tym zakresie firmy mają sprawdzone metodyki testowania opon, które pozwalają w sposób rzetelny ocenić i porównać produkty oferowane na rynku.

 

Nie chcemy brać udziału w wyścigu na kupowanie opinii - warto zapoznać się chociażby z tym raportem UOKIKU odnośnie fałszowania opinii w internecie, aby zdać sobie sprawę ze skali tego zjawiska.

 

A co Zenek oferuje w zamian?

Rzetelność, ceny, wiedzę, uczciwość. Jeśli oznaczamy pewne opony jako rekomendowane, to jest to efekt dogłębnej analizy, takie produkty z  czystym sumieniem polecamy i sami również z nich korzystamy, montujemy je sobie, żonom, kochankom, dzieciom, a nawet teściowej.

Mamy nadzieję, że zaufasz nam i Ty.